De beste deals voor een nieuwe cv-ketel

We zijn blij en trots, dat we u geweldige deals kunnen aanbieden voor een nieuwe CV-ketel!

✔ Laagste prijzen met installatie en onderhoud

✔ De beste ketels van 2 Nederlandse topmerken

✔ Voor elk type huis keuze uit minimaal 2 ketels

✔ U kunt kiezen: kopen of huren

Inschrijven
Gratis en zonder verplichting
Aanbod
Aanbieders bieden tegen elkaar
Keuze
U kiest een aanbod of doet niets

Werkwijze

Ons groepsaanbod ontvangen is gratis en geheel vrijblijvend. Als u ingeschreven staat, dan informeren wij u per e-mail over de winnende aanbiedingen. Op onze site kunt u dan het aanbod beoordelen aan de hand van uw eigen eisen en voorkeuren.

U heeft geen enkele verplichting om op het aanbod in te gaan. Doet u niets, dan gebeurt er ook niets. Groepsveiling.nl is neutraal en onafhankelijk. We zijn vrij van verplichtingen met welke CV-ketel aanbieder dan ook. Zelf is groepsveiling.nl geen aanbieder. We verzamelen een groep van deelnemers en door de aanbieders te laten bieden, krijgen we de beste aanbiedingen.

Ondersteuning
Vragen over een winnend aanbod? Chat direct via onze uitslagpagina met één van onze onafhankelijke medewerkers.
Liever mondeling contact? Dien een terugbelverzoek in en wij bellen u gratis terug op het door u aangegeven moment.
U kunt ook reageren op onze emails, gebruik maken van ons contactfomulier, of mailen naar communicatie@groepsveiling.nl.
Dit vinden onze deelnemers
Bron: kiyoh.nl

"zeer duidelijke voorwaarden en competitief leasebedrag per maand."

Frank uit Gouda

"service service en nog eens service, top."

Miguel uit Purmerend