De laagste premie mét vrije zorgkeuze

Een zorgverzekering met vrije zorgkeuze en 100% vergoeding bij alle ziekenhuizen en andere zorgverleners. De absolute zekerheid, dat u niet hoeft bij te betalen voor zorgkosten.

Schrijf u nu vrijblijvend in en wij informeren u in de 1e week van december over ons aanbod.

Inschrijven
Gratis en zonder verplichting
Aanbod
U beoordeelt het aanbod
Keuze
U accepteert het bod of doet niets

Werkwijze

Ons groepsaanbod ontvangen is gratis en geheel vrijblijvend. Als u ingeschreven staat, dan informeren wij u per e-mail over het aanbod. Op onze site kunt u dan het aanbod beoordelen aan de hand van uw eigen eisen en voorkeuren.

U heeft geen enkele verplichting om op het aanbod in te gaan. Doet u niets, dan gebeurt er ook niets. Groepsveiling.nl is neutraal en onafhankelijk. We zijn vrij van verplichtingen met welke zorgverzekeraar dan ook. Zelf is groepsveiling.nl geen aanbieder. We verzamelen een groep van deelnemers en door de aanbieders te laten bieden, krijgen we de beste aanbiedingen.

Ondersteuning
Vragen over een winnend aanbod? Chat direct via onze uitslagpagina met één van onze onafhankelijke medewerkers.
Liever mondeling contact? Dien een terugbelverzoek in en wij bellen u gratis terug op het door u aangegeven moment.
U kunt ook reageren op onze emails, gebruik maken van ons contactfomulier, of mailen naar communicatie@groepsveiling.nl.
Dit vinden onze deelnemers
Bron: kiyoh.nl

"goede overzichtelijke aanbiedingen."

Tim uit Deventer

"heldere informatie, inzichtelijk proces, ruime reactie-termijn"

H.J.M. uit Rosmalen