Eind 2018 zorgen we opnieuw voor een lage premie

Aan het eind van het jaar zullen we opnieuw de verzekeraars om hun beste aanbod vragen. Over het winnende groepsaanbod informeren we u in december vervolgens per e-mail. Schrijf u nu alvast in om van deze en andere groepsaanbiedingen op de hoogte te blijven.

Inschrijven
Gratis en zonder verplichting
Aanbod
U beoordeelt het aanbod
Keuze
U accepteert het bod of doet niets

Werkwijze

Ons groepsaanbod ontvangen is gratis en geheel vrijblijvend. Als u ingeschreven staat, dan informeren wij u per e-mail over het aanbod. Op onze site kunt u dan het aanbod beoordelen aan de hand van uw eigen eisen en voorkeuren.

U heeft geen enkele verplichting om op het aanbod in te gaan. Doet u niets, dan gebeurt er ook niets. Groepsveiling.nl is neutraal en onafhankelijk. We zijn vrij van verplichtingen met welke zorgverzekeraar dan ook. Zelf is groepsveiling.nl geen aanbieder. We verzamelen een groep van deelnemers en door de aanbieders te laten bieden, krijgen we de beste aanbiedingen.

Ondersteuning
Vragen over een winnend aanbod? Chat direct via onze uitslagpagina met één van onze onafhankelijke medewerkers.
Liever mondeling contact? Dien een terugbelverzoek in en wij bellen u gratis terug op het door u aangegeven moment.
U kunt ook reageren op onze emails, gebruik maken van ons contactfomulier, of mailen naar communicatie@groepsveiling.nl.
Dit vinden onze deelnemers
Bron: kiyoh.nl

"heldere informatie, inzichtelijk proces, ruime reactie-termijn"

H.J.M. uit Rosmalen

"service service en nog eens service, top."

Miguel uit Purmerend