Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Hierbij willen we u zo compleet mogelijk informeren over welke cookies we gebruiken en voor welke doeleinden.

Snel naar:

  1. Wat zijn cookies?
  2. Wat doen wij met cookies?
  3. Functionele cookies
  4. Niet-functionele cookies
  5. Deze cookies gebruiken wij
  6. Hoe verwijdert u cookies?

Wat zijn cookies?

Een cookie is een eenvoudig tekstbestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser (zoals Firefox of Internet Explorer) op de harde schijf van uw computer wordt opgeslagen. Cookies kunnen uw computer of de bestanden die op uw computer staan niet beschadigen. Daarnaast is het belangrijk te vermelden dat we met cookies geen personen, maar enkel computers identificeren.

Wat doen wij met cookies?

Groepsveiling.nl maakt gebruik van cookies. Middels cookies zijn wij in staat uw computer te herkennen wanneer u ons opnieuw bezoekt. Cookies worden bijvoorbeeld gebruikt om de voorkeuren die u heeft ingesteld voor een bepaalde dienst of webpagina vast te leggen. Met uw toestemming plaatst groepsveiling.nl ‘tracking cookies’ op uw computer. Deze cookies worden gebruikt om bij te houden welke pagina’s u bezoekt, om zo een profiel van uw online surfgedrag op te bouwen.

Functionele cookies

Functionele cookies zijn noodzakelijk om de website goed te laten functioneren. Deze cookies worden dan ook standaard geplaatst en worden niet verwijderd wanneer u de cookies niet accepteert. Functionele cookies zorgen er bijvoorbeeld voor dat u ingelogd kunt blijven tijdens uw bezoek aan de website.

Niet-funtionele cookies

Naast functionele cookies plaatsen we ook niet-functionele cookies. Deze zijn niet nodig voor het goed laten functioneren van de website. Een voorbeeld van een niet-functionele cookie is een analytische cookie. Hiermee kunnen we analyseren welke website-onderdelen populair zijn en op welke plekken we onze website kunnen verbeteren. Pas wanneer u akkoord gaat met het plaatsen van cookies, plaatsen we ook een aantal andere, niet-functionele cookies. Deze hebben allemaal verschillende doeleinden en helpen ons om onze dienstverlening te verbeteren.

Deze cookies gebruiken wij

Cookie Naam Functie van Cookie
Cookie informatiebalk cr5visit Deze cookie wordt geplaatst bij het eerste bezoek aan de website en wordt gebruikt om het tonen van de horizontale cookie informatiebalk te reguleren.
Google Analytics _ga
_gid
_gat
AMP_TOKEN
Google Analytics cookies worden geplaatst om inzicht te krijgen in het gedrag van bezoekers op de website met als doel de website verbeteren en beter af te stemmen op de behoefte van haar bezoekers.
WordPress Test Cookie wordpress_test_cookie Deze cookie wordt gebruikt bij websites die gebouwd zijn met WordPress en test of een browser cookies heeft ingeschakeld of niet.
SessieID* phpsessid Deze cookie wordt gebruikt voor het starten van een sessie, waardoor bezoekers na het inschrijven in de tweede stap nog extra gegevens kunnen invoeren en opslaan.

Hoe verwijdert u cookies?

De meeste cookies hebben een houdbaarheidsdatum, wat betekent dat ze na een bepaalde periode automatisch verlopen en geen gegevens meer van uw surfgedrag registreren. U kunt er echter ook voor kiezen de cookies voor de houdbaarheidsdatum handmatig via uw browser te verwijderen. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

De cookies die uw wachtwoord, inlognamen en andere voorkeuren bijhouden kunt u ook aan- of uitzetten via uw browserinstellingen.

U heeft het recht om te vragen om inzage in, correctie of verwijdering van uw gegevens. Als u bij ons ingeschreven bent kunt u inloggen om uw gegevens in te zien en te wijzingen. U kunt ook contact met ons opnemen via de volgende gegevens:

  • E-mail: Via het contactformulier op onze website of door te mailen naar communicatie@groepsveiling.nl
  • Post: groepsveiling.nl
, Laan Corpus den Hoorn 300, Postbus 11073, 9700CB, Groningen (Nederland)
  • Om misbruik te voorkomen kunnen wij u vragen u adequaat te identificeren. Wanneer het gaat om inzage in persoonsgegevens gekoppeld aan een cookie, dient u een kopie van het cookie in kwestie mee te sturen.

    Wilt u meer informatie over de bescherming van uw persoonsgegevens, lees dan de Privacyverklaring van groepsveiling.nl.

    Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 13 april 2018

    groepsveiling.nl is onderdeel van Cost reduction in 5 minutes