Cookiebeleid

Wat zijn cookies?

Een cookie is een eenvoudig tekstbestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser (zoals Firefox of Internet Explorer) op de harde schijf van uw computer wordt opgeslagen. Cookies kunnen uw computer of de bestanden die op uw computer staan niet beschadigen. Daarnaast is het belangrijk te vermelden dat we met cookies geen personen, maar enkel computers identificeren.

Wat doen wij met cookies?

Groepsveiling.nl maakt gebruik van cookies. Middels cookies zijn wij in staat uw computer te herkennen wanneer u ons opnieuw bezoekt. Cookies worden bijvoorbeeld gebruikt om de voorkeuren die u heeft ingesteld voor een bepaalde dienst of webpagina vast te leggen. Met uw toestemming plaatst groepsveiling.nl ‘tracking cookies’ op uw computer. Deze cookies worden gebruikt om bij te houden welke pagina’s u bezoekt, om zo een profiel van uw online surfgedrag op te bouwen.

Hoe verwijdert u cookies?

De meeste cookies hebben een houdbaarheidsdatum, wat betekent dat ze na een bepaalde periode automatisch verlopen en geen gegevens meer van uw surfgedrag registreren. U kunt er echter ook voor kiezen de cookies voor de houdbaarheidsdatum handmatig via uw browser te verwijderen. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

De cookies die uw wachtwoord, inlognamen en andere voorkeuren bijhouden kunt u ook aan- of uitzetten via uw browserinstellingen.

U heeft het recht om te vragen om inzage in, correctie of verwijdering van uw gegevens. Zie hiervoor ook onze contactpagina. Om misbruik te voorkomen kunnen wij u vragen u adequaat te identificeren. Wanneer het gaat om inzage in persoonsgegevens gekoppeld aan een cookie, dient u een kopie van het cookie in kwestie mee te sturen.

Wilt u meer informatie over de bescherming van uw persoonsgegevens, bezoek dan de Privacy statement pagina van groepsveiling.nl.

Deze cookies kunt u aan treffen

Cookie Naam Functie van Cookie
Cookie informatiebalk cr5visit Deze cookie wordt geplaatst bij het eerste bezoek aan de website en wordt gebruikt om het tonen van de horizontale cookie informatiebalk te reguleren.
Google Analytics _umta
_umtb
_utmc
_utmz
_utmv

Google Analytics cookies worden geplaatst om inzicht te krijgen in het gedrag van bezoekers op de website met als doel de website verbeteren en beter af te stemmen op de behoefte van haar bezoekers.
Inspectlet __insp_nv
__insp_ref
__insp_slim
__insp_wid
Inspectlet cookies worden geplaatst om inzicht te geven in het navigatiegedrag van bezoekers met als doel de website gebruiksvriendelijker te maken.
WordPress Test Cookie wordpress_test_cookie Deze cookie wordt gebruikt bij websites die gebouwd zijn met WordPress en test of een browser cookies heeft ingeschakeld of niet.
Optimizely* optimizelyEndUserId
optimizelyBuckets
optimizelySegments
optimizelyCustomEvents
optimizelyRedirect
optimizelyPendingLogEvents
Optimizely plaatst cookies om unieke bezoeken te identificeren en acties te volgen. Optimizely maakt het mogelijk om nieuwe ontwerpen te testen op een geselecteerd aantal bezoekers ter verbetering van de website.
SessieID* phpsessid Deze cookie wordt gebruikt voor het starten van een sessie, waardoor bezoekers na het inschrijven in de tweede stap nog extra gegevens kunnen invoeren en opslaan.

*Deze cookies worden enkel geplaatst op onze inschrijfpagina’s.

groepsveiling.nl is onderdeel van Cost reduction in 5 minutes