Een autoverzekering met de laagste premie

Kies nu voor de goedkoopste autoverzekering voor uw situatie. Geschikt voor iedere autobezitter. Ongeacht uw leeftijd, rijervaring en schadevrije jaren.

Schrijf u vrijblijvend in. U kunt direct uw premie berekenen.

Inschrijven
Gratis en zonder verplichting
Aanbod
Aanbieders bieden tegen elkaar
Keuze
U accepteert het bod of doet niets

Werkwijze

Ons groepsaanbod bekijken en ontvangen is gratis en geheel vrijblijvend. Als u ingeschreven staat, dan informeren wij u per e-mail over de winnende aanbiedingen. Op onze site kunt u dan het aanbod beoordelen aan de hand van uw eigen eisen en voorkeuren. U heeft geen enkele verplichting om op het aanbod in te gaan. Doet u niets, dan gebeurt er ook niets.

Het aanbod voor de autoverzekering wordt mogelijk gemaakt door MindGrind B.V. MindGrind en groepsveiling.nl zijn onderdeel van CR5 group B.V.

Ondersteuning
Vragen over een winnend aanbod? Chat direct via onze uitslagpagina met één van onze onafhankelijke medewerkers.
Liever mondeling contact? Dien een terugbelverzoek in en wij bellen u gratis terug op het door u aangegeven moment.
U kunt ook reageren op onze emails, gebruik maken van ons contactfomulier, of mailen naar communicatie@groepsveiling.nl.
Dit vinden onze deelnemers
Bron: kiyoh.nl

"de aanmelding en afhandeling is prima en correct verlopen"

ria uit Nuenen

"zeer duidelijke voorwaarden en competitief leasebedrag per maand."

Frank uit Gouda